See Similar Listings
Hungary   Hungary   Sap Fi CO Tanácsad   Bechtle -

SAP FI/CO Tanácsadó

This listing was posted on Bechtle.

Location:
Budapest
Description:

Feladatok: SAP Finance és Controlling modulok üzemeltetése, hibajegyek, change requestek kezelése ticketing rendszerben, SLA-k betartása Német ügyfelek támogatása SAP FI/CO modulokban: customizing, tanácsadás, fejlesztések koordinálása SAP projektekben való részvétel: ügyféligények felvétele, elemzése, megoldási javaslat és erőforrásbecslés elkészítése, tesztelésben való részvétel akár tesztkoordinátor, teszt menedzseri feladatok ellátása SAP projekteken, élesbe állás utáni támogatás Szoros kommunikáció a fejlesztő és tanácsadó kollégákkal Elvárások: Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat SAP FI/CO tanácsadóként Felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági területen Pénzügyi és kontrolling folyamatok ismerete Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban Analitikus gondolkozás, jó problémamegoldó képesség Proaktivitás, megoldásközpontú gondolkodás Csapatjátékos CO-OM, CO-PCA, CO-PA ismerete Előnyt jelent: Angol nyelvtudás S/4HANA tapasztalat Amit kínálunk: Kötetlen munkaidő magas home office aránnyal Szakmai képzések támogatása Bónusz program Nyelvtudás napi szintű használata
Company:
Bechtle
May 3 on Bechtle
Visit Our Partner Website
This listing was posted on another website. Click here to open: Go to Bechtle
Important Safety Tips
  • Always meet the employer in person.
  • Avoid sharing sensitive personal and financial information.
  • Avoid employment offers that require a deposit or investment.

To learn more, visit the Safety Center or click here to report this listing.