See Similar Listings
Hungary   Hungary   Process Engineer   Dana -

Process Engineer

This listing was posted on Dana Incorporated.

Location:
Gyor
Description:

A munkakör célja: A vállalat elektromos hajtások – motor szerelde területén autóipari szabványnak megfeleltetett gyártási folyamatok működtetése. Főbb feladatok: Új termék bevezetési projectek támogatása az APQP és a belső standardok szerint; Futó gyártás teljesítménymutatóinak nyomon követése, elemzése, intézkedések meghozatala (OEE, ciklusidő, szerszám élettartam); Minőségbiztosítási követelmények teljesítése, aktív részvétel a problémák elemzésében, 8D folyamat támogatása; Aktív részvétel fejlesztési projectekben, Lean eszköztár üzemeltetése, időelemzés, hatékonyságfejlesztés; Beruházások, fejlesztések felügyelete, kapcsolattartás a berendezés beszállítókkal; Gyártósor hatékonyságának fejlesztése, új technológiák bevezetése, automatizálás, robotika; Társosztályokkal való kapcsolattartás; Elvárások: Felsőfokú gépész/villamosmérnöki/mechatronikai mérnöki végzettség; Precíziós autóipari termékek összeszerelésében jártasság; Tapasztalat hibaelhárítással, hibaanalízissel kapcsolatban; Műszaki rajzok olvasása és megértése; Tapasztalat autóipari dokumentációs rendszerek használatában (FC, CP, FMEA, WI); Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt; Önálló, precíz feladat elvégzés; Amit leendő munkaadója kínál: Multinacionális vállalati kultúra megismerése; Fiatalos, lendületes, motivált csapat; Kiváló munkakörülmények; Hosszú távú munkalehetőség; Versenyképes bérezés; Kedvezményes étkezési lehetőség;
Company:
Dana
April 17 on Dana Incorporated
Visit Our Partner Website
This listing was posted on another website. Click here to open: Go to Dana Incorporated
Important Safety Tips
  • Always meet the employer in person.
  • Avoid sharing sensitive personal and financial information.
  • Avoid employment offers that require a deposit or investment.

To learn more, visit the Safety Center or click here to report this listing.