See Similar Listings
Hungary   Hungary   Powerbi Expert   Bechtle -

PowerBI Expert

This listing was posted on Bechtle.

Location:
Budapest
Description:

Feladataid: Power BI Dashboard koncepciójának tervezése és fejlesztése Átfogó és dinamikus vizualizációk és adatmodellek létrehozása a Power BI-jelentésekhez Központi Power BI Premium jelentések készítése az egész vállalat számára Power BI-jelentések készítése és a partnerek nemzetközi szintű támogatása a különböző BI megoldások terén Meglévő rendszerek igény szerinti támogatása, továbbfejlesztése Profilod: (gazdaság)informatikusi végzettség vagy informatikai területen szerzett egyéb végzettség Több éves szakmai tapasztalat az IT szektorban Adatbázisok, SQL, Power BI Desktop és szolgáltatások ismerete DAX és Power Query (M) biztos ismerete A vizualizáció területén szerzett gyakorlati tapasztalat Folyékony német nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent Amit kínálunk: Fejlődési lehetőségek: A Bechtle Akadémia széleskörű ajánlatai, egyéni karriertervezés és egyéb fejlesztési programok révén szakmailag és személyesen egyaránt fejlődhet. Rugalmasság: A munkaidőt és a munkavégzés helyét a feladatkörtől függően, felettesével egyeztetve egyéni igényeihez igazíthatja. Stabil nagyvállalati háttér Változatosság: Önállóan menedzselt projektjei során megismerheti változatos ügyfélkörünket, és betekintést nyerhet a különféle ágazatokba. Nálunk kibontakoztathatja kreativitását: ötleteivel különféle izgalmas projekteket mozdíthat előre. Pozíciótól és területtől függően lehetővé tesszük, hogy valamely európai telephelyünkön is tapasztalatot szerezzen. Innovatív munkakörnyezet, parkolási lehetőség, modern technikai eszközök és saját laptop Csapat: A sokszínű csapatunkon belüli közösségi szellem és erős összetartás az, ami kiemel minket más cégek közül. Rendezvények: Sikereinket megünnepeljük, pl. dolgozói rendezvényeink, karácsonyi ünnepségeink, valamint nyári- és grillpartijaink keretében. Versenyképes juttatási csomag vonzó alapfizetéssel és bónusz rendszerrel
Company:
Bechtle
May 2 on Bechtle
Visit Our Partner Website
This listing was posted on another website. Click here to open: Go to Bechtle
Important Safety Tips
  • Always meet the employer in person.
  • Avoid sharing sensitive personal and financial information.
  • Avoid employment offers that require a deposit or investment.

To learn more, visit the Safety Center or click here to report this listing.