See Similar Listings
Hungary   Hungary   Industrial Engineer   Dana -

Industrial Engineer

This listing was posted on Dana Incorporated.

Location:
Gyor
Description:

A munkakör célja: A vállalat elektromos hajtások – motor szerelde területén autóipari szabványnak megfeleltetett gyártási, anyagáramlási folyamatok kialakítása, hatékonyságának növelése. Főbb feladatok: Új termék, gyártási folyamat bevezetése esetén az értékáram kialakításában való aktív részvétel, a szükséges létszám, erőforrás (gép, ember, alapanyag) meghatározása; Gyártócellák, WIP területek layoutjainak, anyagáramlási folyamatainak tervezése hatékonysági, biztonsági és ergonómiai szempontok figyelembevételével; Gyártósori szimulációk elkészítése; Avix, MTM elemzési, gyártósziget kiegyensúlyozási folyamat működtetése, ütemidő számítás, ciklusidő/standard idő meghatározás, rendszeres ciklusidőfejlesztési workshopok szervezése, kiértékelés, intézkedések meghozatala; LEAN eljárások fejlesztése, üzemeltetése a DOS rendszerrel összhangban, LEAN elvek oktatása, dolgozók fejlesztése LEAN KPI-ok felállítása, folyamat monitorozása, fejlesztése VSM Fejlesztési projectek vezetése, fejlesztések bevezetése az érvényben lévő változásmenedzsment folyamat alapján; Költségelemzés Elvárások: Felsőfokú gépész/villamosmérnöki/mechatronikai/ipari mérnöki végzettség; Precíziós autóipari termékek összeszerelésében jártasság; Layout tervezési tapasztalat, Siemens Plant simulation gyakorlati ismeretek; MTM, Refa, egyéb időmérési technikák gyakorlati ismerete; Műszaki rajzok olvasása és megértése; Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt; Önálló, precíz feladat elvégzés; Amit a leendő munkaadója kínál: Multinacionális vállalati kultúra megismerése; Fiatalos, lendületes, motivált csapat; Kiváló munkakörülmények; Hosszú távú munkalehetőség; Versenyképes bérezés; Kedvezményes étkezési lehetőség;
Company:
Dana
April 17 on Dana Incorporated
Visit Our Partner Website
This listing was posted on another website. Click here to open: Go to Dana Incorporated
Important Safety Tips
  • Always meet the employer in person.
  • Avoid sharing sensitive personal and financial information.
  • Avoid employment offers that require a deposit or investment.

To learn more, visit the Safety Center or click here to report this listing.